Pobieralnia: IncrediMail 2

IncrediMail 2

Oceń ten plik
Załadowany przez Marek - 3-02-2011
Autor Autor Marek
Rozm. pliku Rozm. pliku 458,6 KB
Programy i spolszczenia Programy i spolszczenia 141
+ Pobierz
Spolszczenie programu IncrediMail 2 w wersji kompatybilnej z Windows Vista.
Nakładka polskojęzyczna obejmuje także tłumaczenie programu Magentic oraz spolszczenie IncrediMail do systemu Windows XP, Vista i Win 7. Udostępniane jest w postaci pliku aktualizatora, przy pomocy którego spolszczysz także następne wersje programu IncrediMail (do XP, Visty i Win 7) i Magentic.

Bardzo popularny w Polsce i na zachodzie Europy program pocztowy. Jest to klient poczty elektronicznej o bardzo ciekawym interfejsie graficznym.

Oferuje on duże możliwości kreacji i edycji listów, do których można dołączać m.in. grafikę (również tła), animowane elementy (emotikony), efekty 3D oraz odręczny podpis.

Każda wiadomość może zawierać dodatkowo dźwięki, możliwe jest również rejestrowanie wiadomości głosowych. Producent na własnej stronie internetowej prowadzi rozbudowaną galerię staterii, kurierów, animacji i dźwiękowych dodatków do listów oraz udostępnia zbiór "skórek" dla samego programu.


Ponadto w programie dostępne są animacje w postaci tańczących liter. IncrediMail spośród innych klientów poczty wyróżnia się interesującym sposobem powiadamia o nadchodzących wiadomościach.

Poczta przynoszona jest przez animowanego - z dźwiękiem - kuriera. Użytkownik programu ma możliwość zdefiniowania inteligentnego kuriera. W opcji tej może być wyświetlany wybrany dla określonej osoby kurier. Dzięki temu samo pojawienie się kuriera będzie już informowało od kogo przyszła nowa poczta.Dzięki palecie stylów możesz dostosować wygląd wiadomości

Przy instalacji program oferuje pobranie listy kontaktów i skrzynki odbiorczej z pozostałych klientów pocztowych zainstalowanych na komputerze. Aplikacja działa w tle i jest dostępna w polu systemowym paska zadań. Jest to kolejna wersja tego rozbudowanego klienta poczty elektronicznej

Więcej o programie IncrediMail 2 przeczytasz tutaj


UWAGA: Jeśli obawiasz się czy sobie poradzisz z zainstalowaniem spolszczenia to możesz się zwrócić o dokonanie spolszczenia w trybie online bezpośrednio na Twoim komputerze.

Pobierz najnowszego instalatora programu IncrediMail 2


Wątek z dyskusją

Obrazki

  • IncrediMail 2

Komentarze

Aktualnie brak jest komentarzy.