Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pozycje od 1 do 10 z 11

Wątek: Nie działa animacja kuriera

maniek0_00
    Niezarejestrowany

Question Nie działa animacja kuriera

Witam
    zalogowałem sie na szybko jako świeżak, bo szukam pomocy a Tu widze że mądra strona jest
    Posiadam ICM 2 v.6.04 Build 4474 i nie działa mi kurier animacja nie wchodzi pokazuje sie tylko pierwszy moment i na ty koniec. Kilka przydatnych informacji:
    Win XP SPK3, przeglądarka FireFox, instalowałem już najnowszego FlasPlayer'a (FP) robiłem także deinstalację za pomocą uninstall flash player, plik macromedia flash player też instalowałem, bo po instalacji FP nawet sie nie uruchamiał. Oczywiście restartowałem system tak jak należy. Jak pobiore aktualizację kurierzy działają, ale jak instaluje moją wersję już nie. Może to sie gryzie ze spolszczeniem ? Wdzięczny będe za pomoc. Jeśli czegoś istotnego tu nie napisałem to przepraszam, to tylko przez moją niewiedzę. Wdzięczny będe za pomoc

Wątki pokrewne:

Administrator Avatar Marek
    Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 21 razy w 21 postach
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10

Pomoc Nie działa animacja kuriera

Z uwagi na to że jest to bardzo często występujący problem postanowiłem go szerzej opisać. Mam nadzieję że dzięki temu opisowi wielu użytkowników rozwiąże swoje problemy z IncrediMail.

Właściwie odpowiedziałeś sobie sam - problem stanowi złe spolszczenie. Nie wiem co miałeś na myśli pisząc że nic nie działa "jak instaluje moją wersję już nie".

Przypuszczam że program został uszkodzony poprzez nadpisanie oryginalnych plików poprzez spolszczone pliki ze starej wersji programu. Prawdopodobnie nie działa wiele jego funkcji. Sprawdź czy możesz wejść do wszystkich opcji programu. Prawdopodobnie także nie.
    W nowszych wersjach programu dodano możliwość korzystania z szablonów w których użytkownik może osadzać własne zdjęcia. Czy masz przycisk Spersonalizuj?

Podczas edycji wiadomości klikamy na tym przycisku

i z menu przycisku wybieramy List ze zdjęciami

spowoduje to automatyczne przejście na palecie stylów na pozycję Photo Letters

Każde zdjęcie w szablonie można wymienić na własne

i klikamy na przycisku Zamień

Czy ta funkcja działa u Ciebie? Dokładny jej opis znajdziesz tutaj.

Nie ma czegoś takiego jak uniwersalne spolszczenie, które pasuje do wszystkich wersji IncrediMail. Każda nowa wersja IncrediMail potrzebuje nowego spolszczenia. Korzystając ze starego spolszczenia można jedynie uszkodzić program. Po takim spolszczeniu program może się uruchomić, ale będzie zawierał masę błędów i w dodatkowo nie będzie możliwa jego odpowiednia konfiguracja bo niemożliwe będzie wejście do jego opcji.

Numery wersji plików znajdujących się w katalogu bin programu i które rozpoczynają się od sekwencji cyfr 6.2.6.xxxx muszą mieć identyczny człon xxxx. Przejdź do katalogu C:\Program Files\IncrediMail\bin i sprawdź numery wersji wszystkich plików w następujący sposób:

Jeśli będziesz miał różne wersje plików proszę odinstalować program, zrestartować system, usunąć manualnie katalog C:\Program Files\IncrediMail\ i zainstalować go od nowa korzystając z najnowszej jego instalki. Wtedy należy sprawdzić czy występują jakiekolwiek błędy.

Kombinowanie z Flash Playerem na pewno nie rozwiąże twojego problemu.

Edytowane przez Marek
    Czas edycji: 26-01-2011 o 08:41
    Marek

Proszę nie przysyłać zapytań na PW lub mailem. Do tego służy forum.  

Błąd jest przywilejem filozofów,
    tylko głupcy nie mylą się nigdy.
    Sokrates

maniek0_00
    Niezarejestrowany
    było właśnie tak jak wyżej, nie miałem tej opcji, a wersje plików miałem różne 5... 3... 6... :/
    pousuwałem wszystko co ma związek z ICM i mogłem to znaleźć w systemie. Mam zainstalować najnowszą wersje z tego co widzę to 6.25 build 4824, a co ze spolszczeniem i z filtrem spamowym ? Raczej do tego tego nie zdobędę, a jest mi to potrzebne, jakaś dodatkowa pomoc...podpowiedź ??
    PS. Jak pobiore aktualizację kurierzy działają, ale jak instaluje moją wersję ICM 2v.6.04 Build 4474 już nie działa kurier.

Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10

Pomoc

W tej chwili najnowszą wersją IncrediMail jest wersja 4870

Aby korzystać z filtru antyspamowego należy zakupić licencje.

Pobierz Protection Center

Info o spolszczeniu wysłałem mailem.

Marek

Sokrates

maniek0_00
    Niezarejestrowany
    nie mogę odinstalować programu tak, żeby zainstalować starsza wersję DLACZEGO?
    czyściłem pliku użytkownika, oraz rejestr starałem sie wymazać wszystko to co należy do niego i nadal. Pokazuje mi sie komunikat, że nie moge inst. bo już "mam zainstalowana nowszą wersje..."

Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10
    Bardzo trudno jest usunąć manualnie z systemu wszystkie ślady po IncrediMail 2 by zainstalować starszą wersję. Jest to raczej niemożliwe. Do wersji XE był specjalny program deinstalacyjny wykonany przez firmę IncrediMail który udostepniany był w ramach wsparcia technicznego dla licencjonowanych użytkowników. Nie wiem czy jest taki programik dla najnowszej wersji. Proponuję napisać do firmy IncrediMail.

Marek

Sokrates

maniek0_00
    Niezarejestrowany
    dla tych którzy będą mieli podobny problem zostawię informację, że w deinstalacji nowej wersji i instalacji starej pomaga Your Uninstaller! przeprowadzi deinstalacje potem oczyści rejestr z pozostałości. Może nie robi tego w 100% ale umożliwia rozwiązanie problemu
    pozdrawiam

Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10
    Takie sprawy - tak jak napisałem wyżej - należy zgłaszać do wsparcia technicznego programu IncrediMail. Istnieje duże ryzyko że pozostały pliki, czy wpisy w rejestrze z poprzedniej wersji które mogą powodować błędy.
    Niestety u nas mało kto posiada licencję na ten program, a więc i prawo do wsparcia technicznego.

Marek

Sokrates

Użytkownik
    Data rejestracji
    1-12-2012
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 0 razy w 0 postach
    Programy i spolszczenia
    0
    Wysłane pliki
    0
    Siła reputacji
    44

Kurier problemy

Witam
    Od jakiegoś czasu nan problem z kurierem
    wyświetla się dosłownie sekundkę i zaraz niknie
    Patrzałam na ustawienia i nie mam odhaczonego dismiss po 5 sek
    Jak to naprawić bo teraz nigdy nie wiem kiedy mam wiadomość
    acha i jeszcze dodam że nie mam spolszczonej wersjii tylko orginalną angielską

Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10
    Błąd ten może usunąć ponowna instalacja programu. Proszę odinstalować program, usunąć jego pozostałości, zrestartować system i zainstalować ponownie.

Marek

Sokrates

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie jest 1 użytkownik(ów) przeglądający(ch) ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) i 1 gości)

Tagi w tym wątku

Bookmarks

Reguły pisania postów