IncrediMail Backup jest bardzo dobrym narzędziem do wykonywania kopii zapasowej wszystkich wiadomości e-mail oraz ustawień IncrediMail. Kopia zapasowa wykonywana jest w postaci skompresowanego pliku archiwum.

IncrediMail Backup jest narzędziem bardzo łatwym w użyciu, użytkownik nie musi tracić swojego czasu na naukę obsługi programu. Poprzez proces ustawień tworzenia i przywracania kopi zapasowej prowadzi krok po kroku kreator.

Wykonane w programie kopie zapasowe mogą być zabezpieczone hasłem i zapisane na dysku twardym.

Program Static IncrediMail Backup umożliwia także wysłane kopii bezpośrednio po ich utworzeniu na serwer FTP

lub wypalenie na CD lub DVD:

A oto kluczowe funkcje programu:
  • Obsługa IncrediMail
    Static IncrediMail Backup może wykonywać kopie zapasowe danych i ustawień IncrediMail
  • Jest prosty w uzyciu
    Po paru kliknięciach w oknie programu można utworzyć kopie zapasowe
  • Kompresja
    Kopie zapasowe program kompresuje do archiwum o dużym współczynniku kompresji
  • Zabezpieczenie
    Utworzone w programie kopie zapasowe można zabezpieczyć hasłem
  • Podwójny klik - przywrócenie
    Aby uruchomić proces przywracania wystarczy kliknąć dwukrotnie na pliku archiwum
  • Kopia zapasowa folderu Moje dokumenty
    Program posiada także funkcję wykonywania kopii zapasowej folderu Moje dokumenty
  • Kopia zapasowa ustawień Internet Explorer
    W programie można także wykonać kopię zapasową ustawień przeglądarki Internet Explorer
  • Kopia zapasowa Ulubionych
    Jest także możliwość wykonania kopii zapasowej folderu systemowego Ulubione
  • Transfer na serwer FTP
    Jeśli użytkownik posiada miejsce na serwerze FTP to bezpośrednio z programu może na nim umieszczać swoje kopie zapasowe. Dzięki temu w każdym miejscu będą one dla niego dostępne.
  • Wypalanie na CD/DVD
    Bezpośrednio po utworzeniu kopii zapasowej, bez wychodzenia z okna programu można wypalić je na CD lub DVD
  • Wsparcie dla dużych plików
    Program obsługuje także wykonywanie kopii zapasowych w postaci plików powyżej 4GB z czym sam program IncrediMail ma olbrzymie problemy. Często podczas procesu przywracania danych z dużych plików występują w programie IncrediMail błędy które uniemożliwiają przywrócenie danych. Static IncrediMail Backup skutecznie rozwiązuje ten problem.
  • Planowanie
    Program posiada także funkcję zaplanowania automatycznego wykonywania kopii zapasowych.

Jeśli jesteś użytkownikiem programu IncrediMail i posiadasz w min dużo ważnych danych to warto posiadać Static IncrediMail Backup.

Program Static IncrediMail Backup jest w trakcie tłumaczenia

Wątki pokrewne: