Pozycje od 1 do 2 z 2

Wątek: problem z IMail

Użytkownik
    Data rejestracji
    14-09-2012
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 0 razy w 0 postach
    Programy i spolszczenia
    0
    Wysłane pliki
    0
    Siła reputacji
    0

Unhappy problem z IMail

Witam!
    Zainstalowałam IMail-z powodzeniem;skonfigurowałam-a właściwie zrobił to sam program-z kontem Gmaila-i pięknie mi odbiera maile-ale z napisaniem mam problem;
    Po napisaniu zaledwie kilku skromnych wersów-po naciśnięciu KAŻDEGO klawisza czcionki-w celu dalszego pisania-wyświetla mi się taka tabelka:Nic nie mogę z tym zrobić!Pomóżcie!Orłem w dziedzinie kompusia-nie jestem; w "mojej epoce" szczytem luksusu był..telefon stacjonarny,na który się i czekało ponad 10 lat..Komputer-opanowałam sama;w stopniu zdaje mi się-sporym;na tle moich rówieśników-lecz..z tym z IMail-nie wiem;co i jak?Nadmienię,że..bez komputera nie wyobrażam sobie życia!Pozdrawiam!

tobblach-Katarzyna

P.S. Chciałam zamieścić swoje zdjęcie-zrzut-z ekranu;jak to wygląda-ale tu "obrazki"tylko z linka?można zamieszczać;
    więc..tabelka jest wąska z dwiema poziomymi kolumnami z napisami:

głowny tytuł:Hiperłącze

1wers:Typ:-i są do wyboru'http;i inne;
    2 wers:Adres URL-i są miejsca do wpisania..Gdy piszę treść maila-i nieraz nie zauważę tej tabelki-tekst maila wpisuje mi się w wers "adres URL"-po prawej jest "OK";
    lub"ANULUJ";na górze czerwony krzyżyk do zamknięcia tabelki-jak każdej strony..
    Co to jest?Jak się tego pozbyć?Bo..nie mogę niczego z tej fajnej poczty-wysłać!

Administrator Avatar Marek
    Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 21 razy w 21 postach
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10
    Okienko dialogowe hiperłącza wyświetla się po wciśnięciu klawiszy Alt+l ponieważ taki jest skrót do hiperłącza w programie. Pisałem o tym wielokrotnie na forum - min. w wątku http://www.localize.fr.pl/forum/samo...credimail.html

Opracowałem już rozwiązanie tego problemu. Można o tym przeczytać tutaj

Marek

Proszę nie przysyłać zapytań na PW lub mailem. Do tego służy forum.  

Błąd jest przywilejem filozofów,
    tylko głupcy nie mylą się nigdy.
    Sokrates

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie jest 1 użytkownik(ów) przeglądający(ch) ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) i 1 gości)

Tagi w tym wątku

Bookmarks

Reguły pisania postów