Pozycje od 1 do 8 z 8

Wątek: Problem ze spolszczeniem IncrediMail 5282

Użytkownik
    Data rejestracji
    28-12-2010
    Podziękowania
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Programy i spolszczenia
    0
    Wysłane pliki
    0
    Siła reputacji
    50

Pomoc Problem ze spolszczeniem IncrediMail 5282

Witam Marku Mam problem ze spolszczeniem wersji IncrediMail w wersji 5282 ( jak widać wyżej jest to licencja z wersji Incredi Mail 2.0 wpisana w program IM 2.5. Otóż uaktualniłem sobie windows 7 do 10 tylko po to aby móc nagrać sobie obraz czystej instalki windows 10 na płytę. Po powrocie do Windows 7 IncrediMail mam niespolszczony. przy próbie spolszczenia aktualizator próbuje mi spolszczyć wersję 5288. W jaki sposób mogę spolszczyć posiadaną wersję 5282 przy użyciu aktualizatora. Przy wybraniu w kreatorze aktualizatora polszczenia IM 2.0 spolszcza mi do wersji 5274 a przy wybraniu IM 2.5 spolszcza mi do wersji 5288. Czy jest możliwe spolszczenie wersji 5282 bez aktualizacji IM. List z hasłem do spolszczenia wersji 5282 posiadam, o ile jest jescze aktualne. Pozdrawiam. slawko.

Wątki pokrewne:

Administrator Avatar Marek
    Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 21 razy w 21 postach
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10
    Ostatnią wersją z serii 2.0 była wersja 5274. Jeśli więc chcesz pozostać przy serii 2.0 proszę zainstalować wersję 5274.

Marek

Proszę nie przysyłać zapytań na PW lub mailem. Do tego służy forum.  

Błąd jest przywilejem filozofów,
    tylko głupcy nie mylą się nigdy.
    Sokrates

Użytkownik
    Data rejestracji
    28-12-2010
    Podziękowania
    1
    Programy i spolszczenia
    0
    Wysłane pliki
    0
    Siła reputacji
    50
    Nie ma sprawy P. Marku, jeśli będzie taka konieczność to zainstaluję wersję 5274. Ale jeszcze sobie pomyślałem iż jak licencja z IM 2.0 została przyjęta w IM 2,5 w wersji 5282 bez odblokowania kilku opcji to może przyjęła by się tak samo w wersji 5288. Chciałbym spróbować tylko gdzieś zapodziałem Pana mail z hasłem do spolszczenia wersji 5288. Pamiętam że go miałem ale nie aktualizowałem ponieważ IM 2,5 w wesji 5282 sprawował mi się bardzo dobrze. Prosiłbym Pana o maila z hasłem do spolszczenia wersji 5288 ponieważ jak Pan wcześniej pisał z IM w wersji 2.0 mogą być problemy w windows 10 (do której niedługo chcę przejść definitywnie) dlatego wolałbym mieć go w wersji 2,5 nawet bez tych kilku odblokowanych opcji.

Właśnie znalazłem u siebie na internetowej stronie poczty WP maila z hasłem do spolszczenia IM 5288. Jeśli się nie uda i nie znajdę u siebie maila z hasłem do spolszczenia wersji 5274 będę Pana prosił o hasło to spolszczenia tej wersji. Ale to jutro gdyż teraz nie będę przy swoim kompie. Teraz proszę tylko o info czy jak będę zmuszony powrócić do starszej wersji IM (z 5282 na 5274) to muszę całkiem odinstalować nowszą wersję IM? Pozdrawiam slawko.

Edytowane przez Marek
    Czas edycji: 7-09-2015 o 11:36

Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10
    Nie za dużo pan kombinuje z tym IncrediMail?

Jeśli zainstalowana jest wersja 2.5 i działa dobrze to nie warto powracać do wersji 2.0 ponieważ wiąże się to z całkowitym usunięciem IncrediMail z systemu.; Nie wystarczy tylko odinstalować sam program - trzeba manualnie pousuwać wszelkie wpisy w rejestrze oraz usunąć wszystkie dodatki do programu których deinstalator nie usuwa. Dodatki z IncrediMail 2.5 będą powodowały błędy w wersji 2.0 i odwrotnie jest podobnie.

Radzę zaktualizować program do wersji 5288 i to wszystko. Jeśli w wersji 5282 działa dobrze to także bym się i z tym wstrzymał i ostatnią aktualizację pozostawił bym na okres gdy w programu występowały by jakieś problemy.

Marek

Sokrates

Użytkownik
    Data rejestracji
    28-12-2010
    Podziękowania
    1
    Programy i spolszczenia
    0
    Wysłane pliki
    0
    Siła reputacji
    50
    P. Marku. Ja nie chcę wracać do wersji 2.0. Najchętniej bym pozostał tak jak Pan pisze przy wersji 5282, ale aktualizator zmusza mnie do spolszczenia wersji 5288, chyba że pan podpowie mi jak spolszczyć program IM w wersji 5282 gdyż ja w tej chwili nie mam pojęcia jak to zrobic. Pozdrawiam.

Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10
    Mailem wysłałem do pana adres do spolszczenia tej wersji.
    Powodzenia.

Marek

Sokrates

Użytkownik
    Data rejestracji
    28-12-2010
    Podziękowania
    1
    Programy i spolszczenia
    0
    Wysłane pliki
    0
    Siła reputacji
    50

Problem ze spolszczeniem 5282

Dzięki P. Marku i Pozdrawiam. Tak jak wcześniej pisałem spolszczał będę jutro. O efektach poinformuję.

Użytkownik
    Data rejestracji
    28-12-2010
    Podziękowania
    1
    Programy i spolszczenia
    0
    Wysłane pliki
    0
    Siła reputacji
    50

Smile Problem rozwiązany

Witam P. Marku.
    Informuję iż spolszczenia IncrediMail 2,5 w wersji 5282 w windows 7 i windows 10 (którą mam na sąsiedniej partycji przebiegły pomyślnie.
    Informuję wszystkich zainteresowanych iż IncrediMail w wersji 2,5 w spolszczonej wersji bez problemów działają w windows 10. Oczywiście na 10 mam jeszcze w wersji free gdyż premium mam na 7-mce. Po definitywnej przesiadce na windows 10 licencję przeniosę.
    Serdecznie dziękuję P. Marku za pomoc i pozdrawiam.

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie jest 1 użytkownik(ów) przeglądający(ch) ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) i 1 gości)

Tagi w tym wątku

Bookmarks

Reguły pisania postów