Witam P. Marku.
W systemie Windows 7 w historii zainstalowanych aktualizacji systemu nie widziałem takiej jak „aktualizacja zabezpieczeń programu Internet Explorer Flash Player”. Owszem była „aktualizacja zabezpieczeń programu Internet Explorer” ale bez Flash Player, być może to była ta aktualizacja, nie wiem gdyż szukałem aktualizacji po numerze KB3119147 o której pisałem we wcześniejszej wypowiedzi lecz okazała się ona aktualizacją dla systemu windows 8,1. Nagle zauważyłem że na pasku przy zegarze systemowym pojawiła się ikona o możliwości aktualizacji do windows 10 i podjąłem decyzję o przesiadce. Gdy w nowym systemie zauważyłem w poczekalni do zainstalowania aktualizację KB3132372 (sprawiająca problemy z IncrediMail) zaktualizowałem system i odinstalowałem konkretną aktualizację. Następnie po prowokliku na „Komputer” i wybraniu „zarządzaj / Usługi i aplikacje / usługi” wyłączyłem Windows Update do czasu naprawy programu przez IncrediMail. Od tamtej pory Windows Update mówi mi że system jest aktualny a IncrediMail nie sprawia problemów. Dzięki P. Marku za okazaną pomoc i z mojej strony temat uważam za zamknięty.
Pozdrawiam. Slawko.