Pozycje od 1 do 8 z 8

Wątek: 3D Magic

Administrator Avatar Marek
    Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 21 razy w 21 postach
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10

3D Magic

3D Magic

Autorzy IncrediMail XE nie zwalniają tempa. Ukazało się właśnie nowe rozszerzenie do programu IncrediMail.
    3D Magic jest to rozszerzenie do IncrediMail pozwalające użytkownikowi definiować efekty 3D odtwarzane w trakcie przeglądania, odbierania i wysyłania poczty.

Rozszerzenie instalujemy przy zamkniętym programie IncrediMail:

Po zainstalowaniu 3D Magic możemy dokonać konfiguracji efektów 3D. By tego dokonać, przechodzimy do menu Narzędzia i wybieramy Opcje. Na zakładce Ogólne klikamy na przycisku Ustawienia wizualizacji...

teraz klikamy na Ustawienia 3D Magic... i otwieramy panel definiowania efektów 3D

Mamy tutaj możliwość zdefiniowania efektów 3D które będą odtwarzane w trakcie takich operacji w programie jak:
    1. wysyłanie poczty
    2. odbieranie poczty
    3. przeglądanie poczty
    4. usuwanie poczty

Klikając w lewym, dolnym rogu powyższego okna na lik Ustawienia otworzymy okno ustawień:

Program może - jeśli tak zdecydujemy - losowo odtwarzać dostępne efekty dla każdego z wyżej wymienionych zdarzeń.

3D Magic daje teraz użytkownikowi programu IncrediMail pełną kontrolę nad odtwarzanymi efektami 3D. Dotychczas efekty 3D definiowane były w trakcie tworzenia szablonu listu w Letter Creator. Korzystając z gotowych szablonów każdy użytkownik zmuszony był do oglądania efektów zdefiniowanych przez autora szablonu.

Uwaga: Moduł ten nie wymaga dodatkowego spolszczenia. Wystarczy że spolszczony jest program główny.

Rozszerzenie 3D Magic pobierzesz tutaj

Kod:
    http://www.incredimail.com/english/download.aspx?product=ThreeDMagicInstaller

Wątki pokrewne:
      Edytowane przez Marek
      Czas edycji: 27-07-2010 o 10:24
      Marek

Proszę nie przysyłać zapytań na PW lub mailem. Do tego służy forum.  

Błąd jest przywilejem filozofów,
      tylko głupcy nie mylą się nigdy.
      Sokrates

iwoz
      Niezarejestrowany

Smile Podziękowanie

Dzięki za ten programik

Jerzy

Szuwarek
      Niezarejestrowany

3D Magic

Super bajer az miło korzystac z takiej poczty

kaskader
      Niezarejestrowany
      Dzięki za programik.

iwanna2
      Niezarejestrowany

Talking Dot.: 3D Magic

Programik jest suuuuper lepszego nieznajdziecie w necie

basiulka
      Niezarejestrowany

Unhappy a u mnie nie działa

Zainstalowałam 3D Magic, ale nie mam żadnych efektów ani przy przeglądaniu maili, ani przy usuwaniu (niezależnie od tego, czy sama definiuję ustawienia, czy zaznaczam odtwarzanie losowe). Mam efekty 3D tylko przy wysyłaniu poczty, ale tak było i przed pobraniem 3D Magic. Nie wiem, czy ja coś robię źle, czy może to rozszerzenie działa tylko w wersji płatnej? pozdrawiam

Administrator Avatar Marek
      Data rejestracji
      4-07-2005
      Podziękowania
      0
      Podziękowano 21 razy w 21 postach
      Pozycje blogu
      6
      Programy i spolszczenia
      10
      Wysłane pliki
      53
      Siła reputacji
      10

Dot.: 3D Magic

Program 3D Magic jest dodatkiem darmowym i jego efekty działania powinny być widoczne także w wersji darmowej IncrediMail. Pozwala na wyświetlanie efektów 3D niezależnie od efektów zdefiniowanych w użytej przez nadawcę staterii, a więc umożliwia użytkownikowi programu na wybór wyświetlanych efektów.
      Proponuję sprawdzić działanie programu właśnie pod tym kątem i zaobserwować zmiany jakie nastąpią przy przeglądaniu poczty - w nowym oknie.

Marek

Proszę nie przysyłać zapytań na PW lub mailem. Do tego służy forum.  

Błąd jest przywilejem filozofów,
      tylko głupcy nie mylą się nigdy.
      Sokrates

basiulka
      Niezarejestrowany

Smile Dot.: 3D Magic

Marku, dziękuję zwłaszcza za słowa "w nowym oknie"- to jest właśnie to! W nowym oknie wszystko jak najbardziej działa Pozdrawiam

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie jest 1 użytkownik(ów) przeglądający(ch) ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) i 1 gości)

Tagi w tym wątku

Bookmarks

Reguły pisania postów