Pozycje od 1 do 2 z 2

Wątek: problem!

fotor
    Niezarejestrowany

problem!

Mój problem jest następujący:
    Każda przychodząca wiadomość jest w folderze skrzynka odbiorcza wyświetlana dwa razy - tak jakby przyszły dwie identyczne wiadomości lub ta sama dwa razy. Oczywiście de facto wiadomość jest tylko raz. Po przejściu do dowolnego innego folderu i ponownym otworzeniu skrzynki odbiorczej okazuje się, że duplikaty zniknęły! Można by powiedzieć, że w tym momencie można się tym nie przejmować ale jest to dość denerwujące. Reinstalacja programu nic nie daje. Problem po raz pierwszy pojawił mi się w wersji 2740 i dziś w 2750. Może coś robię źle? Czy jest jakiś znany sposób na rozwiązanie tego problemu?

Administrator Avatar Marek
    Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 21 razy w 21 postach
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10

Dot.: problem!

Z Twego opisu wygląda, że błąd programu może spowodowany być zaśmieceniem bazy danych programu znajdującej się a katalogu C:\Documents and Settings\Twoja_nazwa_uzytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\IM.
    Ja osobiście nigdy nie spotkałem się z podobnym problemem. Jeśli denerwuje Cię to dublowanie wiadomości, to - moim zdaniem - jedynym rozwiązaniem jest ponowna instalacja programu. Musisz jednak zadbać o to by po deinstalacji usunąć wszelkie pozostałości po nim. Głównie chodzi tutaj o wpisy w rejestrze oraz pliki z katalogu programu i jego bazy. Wszystko musi być dokładnie wyczyszczone. Na forum tym opisałem sposób pozbywania się śmieci dość obszernie. Myślę, że jak zastosujesz się do tych wskazówek to problem ten zniknie.

Edytowane przez Marek
    Czas edycji: 26-07-2010 o 18:53
    Marek

Proszę nie przysyłać zapytań na PW lub mailem. Do tego służy forum.  

Błąd jest przywilejem filozofów,
    tylko głupcy nie mylą się nigdy.
    Sokrates

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie jest 1 użytkownik(ów) przeglądający(ch) ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) i 1 gości)

Tagi w tym wątku

Bookmarks

Reguły pisania postów