Pozycje od 1 do 6 z 6

Wątek: Kasowanie wiadomości w IncrediMail

bida
    Niezarejestrowany

Exclamation Kasowanie wiadomości w IncrediMail

Kasowanie wiadomości w IncrediMail

Witam wszystkich!
    Będę bardzo wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu problemu, który dotyczy kasowania wiadomości odczytanych lub wysłanych w IncrediMail. Problem polega na tym, że niezależnie od tego, czy kasuję 1 wiadomość, czy kilka lub kilkanaście na raz trwa to bardzo długo - około 40-50 sekund! Przyznam, że trochę mnie to irytuje! Niestety sam na żaden pomysł nie wpadłem, pomyślałem sobie, że może na forum znajdę poradę lub pomoc. Co kilka głów, to nie jedna prawda? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i poświęcony czas! Dodam, że posiadam IncrediMail 2670 Premium (chyba).

Wątki pokrewne:
    Edytowane przez Marek
    Czas edycji: 26-07-2010 o 19:38

Administrator Avatar Marek
    Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 21 razy w 21 postach
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10

Dot.: Kasowanie wiadomości w IncrediMail

Spróbuj uzyć programu Runtimecleaner
    Opis znajdziesz w którymś wątku na forum. Program ten wyczyści folder danych programu i przyśpieszy działanie programu. Przed użyciem tego programu zalecam wykonanie kopii zapasowej danych i ustawień IncrediMail. Opis także znajdziesz na forum.

Możesz także zaktualizować program do najnowszej wersji. Aktualizacja programu usuwa bardzo często błędy jakie występują w poprzednich wersjach.

Edytowane przez Marek
    Czas edycji: 26-07-2010 o 19:39
    Marek

Proszę nie przysyłać zapytań na PW lub mailem. Do tego służy forum.  

Błąd jest przywilejem filozofów,
    tylko głupcy nie mylą się nigdy.
    Sokrates

bida
    Niezarejestrowany
    Panie Marku,
    Odinstalowałem incredimail i wszystkie jego składniki, usunułem wszystkie jego wpisy w rejestrach. Zainstalowałem ponownie program (runtimecleaner nie pomógł), zaimportowałem książkę adresową i wszystko chodziło pięknie, aż do momentu kiedy nie zaimportowałem ustawień (przede wszystkim zależało mi na wiadomościach, które przechowuję w programie - foldery z wiadomościami odebranymi). Po tej czynności program wraca do owego długotrwałego wykasowania wiadomości. Może zna Pan jakiś sposób na wyeksportowanie samych tylko wiadomości bez konieczności eksportu wszystkich danych w tym i ustawień, bo podejrzewam, że w ustawieniach tkwi przyczyna. Każdorazowo przy deinstalacji i instalacji jakiejkolwiek wersji po imporcie ustawień ten mankament będzie powracał. Myślę, że jeżeli jest sposób na export samych wiadomości i kontaktów, to dalej już sobie poradzę! Z góry dziękuję za podpowiedź! Pozdrawiam!

Edytowane przez Marek
    Czas edycji: 26-07-2010 o 19:40

Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10
    Problem leży właśnie po stronie wiadomości. Masz na pewno ich dość dużo. Przy usuwaniu wiadomości z poziomu programu także wiele śmieci pozostaje. Każdy import do kopii zapasowej zapisuje także i te śmieci. Najlepiej jest więc usunąć wszystkie wiadomości z poziomu programu, następnie oczyścić z nich folder magazynu. Daje to pewność że program będzie sprawnie pracował.
    Opisy programów zewnętrznych przy pomocy których dokonać eksportu tylko wiadomości także znajdziesz na tym forum

Marek

Sokrates

bida
    Niezarejestrowany
    to może chociaż poda Pan nazwę tych programów, a ja sobie dalej dam radę?

Edytowane przez Marek
    Czas edycji: 26-07-2010 o 19:40

Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10
    Wszystkie te programy masz opisane tutaj: http://www.localize.fr.pl/forum/forumdisplay.php?f=45

Marek

Sokrates

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie jest 1 użytkownik(ów) przeglądający(ch) ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) i 1 gości)

Tagi w tym wątku

Bookmarks

Reguły pisania postów