Pozycje od 1 do 2 z 2

Wątek: Malwarebytes' Anti-Malware

Administrator Avatar Marek
    Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 21 razy w 21 postach
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10

Spolszczenie Malwarebytes' Anti-Malware

Malwarebytes' Anti-Malware

Program usuwający z systemu kilka rodzajów zagrożeń - wirusy, robaki, trojany, rootkity, dialery, spyware, itp. Narzędzie potrafi sprawdzić każdy proces, zanim jeszcze zostanie uruchomiony. Niestety w darmowej wersji nie jest dostępna ochrona w czasie rzeczywistym (wymagana rejestracja). Interfejs aplikacji jest prosty i intuicyjny.

W programie znajdziemy także bardzo przydatne narzędzie do usuwania zablokowanych w systemie plików

Program Malwarebytes to świetne uzupełnienie podczas skanowania w poszukiwaniu wirusów. Bardzo dobrze radzi sobie ze znajdywaniem szkodników (lepiej niż profesjonalne i płatne programy ochronne). Ma regularne aktualizacje. Umożliwia on skasowanie dowolnego pliku, bez względu na to czy jest to szkodnik czy po prostu nie możemy usunąć, bo pokazują się błędy (dzięki funkcji FileASSASSIN). Umożliwia on usuwanie nawet już zagnieżdżonych, uruchomionych, czy innych wirusów (w przypadku gdy program nie potrafi usunąć będzie potrzebował restartu, na dezynsekcje).

Jednak z czasem ten znakomity program staje się coraz bardziej płatny. W wersji płatnej mamy na bieżąco monitorowany system, dzięki temu nie jest nam potrzebny antywirus. Tylko w wersji “Premium” mamy możliwość uruchomienia “Błyskawicznego skanowania”. Obydwie wersje mają kwarantannę w której możemy umieścić szkodniki do późniejszego usunięcia, albo w przypadku błędu programu przywrócić, gdy zajdzie taka potrzeba.

Podsumowując, program powinniśmy stosować przy antywirusie do regularnego skanowania. Jest on doskonałym uzupełnieniem a dodatkowo regularne aktualizacje sprawiają, że aplikacja jest godna polecenia.

Malwarebytes' Anti-Malware można pobrać tutaj

Wątki pokrewne:
    Edytowane przez Marek
    Czas edycji: 13-05-2011 o 07:24
    Marek

Proszę nie przysyłać zapytań na PW lub mailem. Do tego służy forum.  

Błąd jest przywilejem filozofów,
    tylko głupcy nie mylą się nigdy.
    Sokrates

Użytkownik Avatar Zenon Majewski
    Data rejestracji
    1-05-2006
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 0 razy w 0 postach
    Programy i spolszczenia
    0
    Wysłane pliki
    0
    Siła reputacji
    84

Malwarebytes AntiMalware

Dobry wieczór
    Pobrałem dzisiaj z Localize program Malwarebytes AntiMalware oraz spolszczenie do niego. Muszę przyznać, że program, mimo niepozornego - ale przez to i prostego - interfejsu jest niesamowicie dokładny oraz skuteczny.
    Oczywiście wykonałem od razu pełne skanowanie i spotkała mnie tutaj niespodzianka. Otóż program znalazł (a następnie usunął) dwa Trojany Downloadery, które miałem w systemie od blisko roku, a żaden inny program antispyware ich nie widział!!! A mam całkiem porządne dwa programy antispyware w pełnej wersji ( nazwy przemilczę, ale ich licencji chyba nie przedłużę!).
    Mogę z pełnym przekonaniem polecić ten program przynajmniej do przetestowania. Ja już jestem zadowolony.

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie jest 1 użytkownik(ów) przeglądający(ch) ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) i 1 gości)

Tagi w tym wątku

Bookmarks

Reguły pisania postów