Pozycje od 1 do 4 z 4

Wątek: TuneUp 2007 za darmo

Administrator Avatar Marek
    Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 21 razy w 21 postach
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10

TuneUp 2007 za darmo

TuneUp 2007 za darmo

W numerze 2/2008 czasopisma "Niezbędnik Komputer Świat" ukazała się darmowa wersja programu TuneUp w wersji 2007. Autorzy programu udostępnili tą wersję programu dla polskich użytkowników zupełnie za darmo.

TuneUp Utilities jest znanym i popularnym na całym świecie programem do optymalizacji, zmiany wyglądu i tuningowania systemów Windows.. Zawiera 16 wyspecjalizowanych modułów, za ich pomocą wykonamy praktycznie wszystkie prace i ulepszenia w Windows, po których nasz system nie tylko odzyska dawną szybkość, ale również zaskoczy nas zupełnie nowymi, praktycznymi funkcjami, o których dotąd nie mieliśmy pojęcia. Program wymaga rejestracji - po uruchomieniu klikamy na przycisk Enter Key i wpisujemy swoje imię i nazwisko, nazwę firmy, a następnie kod EMPXK-ELYNP-GBAUP-EWSRG-LDYJM-RNRPK

Jest to narzędzie do optymalizacji systemu Windows. Program potrafi znacznie podnieść wydajność całego systemu, naprawi błędy oraz pozwoli użytkownikowi na personalizację wyglądu i interfejsu systemu.

Aplikacja usuwa niepotrzebne pliki z dysków twardych, naprawia rejestr systemowy, przyspiesza połączenie z Internetem, umożliwia odzyskanie utraconych plików oraz chroni prywatność użytkowników.
    TuneUp Utilities posiada dwa osobne kreatory, dzięki którym można automatycznie wyeliminować błędy oraz przenieść ustawienia systemowe pomiędzy różnymi użytkownikami.

Zastosowana w programie budowa modułowa dostarcza wyspecjalizowanych narzędzi do modyfikowania określonych ustawień systemowych. Przykładowo, dzięki TuneUp WinStyler można zmieniać wpisy menu kontekstowego w Internet Explorer, natomiast Visual Styles pozwala zmieniać całkowicie wygląd systemu Windows.

Dodatkowo program umożliwia modyfikację ekranu startowego systemu, pozwala tworzyć własne pakiety ikon oraz zmieniać ikony i obrazki ważnych elementów pulpitu (kosza, ikony Mój Komputer), folderów czy całych dysków.

Jeśli jesteś zainteresowany spolszczeniem przejdź tutaj

Program TuneUp 2007 możesz pobrać tutaj

Wątki pokrewne:
    Edytowane przez Marek
    Czas edycji: 24-07-2010 o 20:30
    Marek

Proszę nie przysyłać zapytań na PW lub mailem. Do tego służy forum.  

Błąd jest przywilejem filozofów,
    tylko głupcy nie mylą się nigdy.
    Sokrates

yzzTHtw@neostrada.pl
    Niezarejestrowany

Dzięki wielkie.

Pobrałem spolszczenie do TuneUp i jestem szczęśliwy.Dopiero od roku mam komputer i cały czas sie uczę obsługi komputera,ale dzięki spolszczeniu to ja profesjonalnie optymalizuję system.Dziękuję za spolszczenie. Andrzej 56

rakar
    Niezarejestrowany

Thumbs up TuneUp 2007

Witam
    TuneUp 2007 jest bardzo dobrym programem.
    Chciałbym tutaj polecić podobny,spolszczony program,trochę skromniejszy (np. bez wizualizacji) ale szybciej działającym niż TuneUp.Nie pamiętam skąd go ściągnąłem i jest programem darmowym.Jego nazwa to Glary Utilities 2.6.0.228
    Wypróbujcie.
    Pozdrawiam

Nevada
    Niezarejestrowany

Szkoda że Tune Up Utilities 2007

Szkoda że Tune Up Utilities 2007 nie odpala się w MS Wista-dopiero Tune Up Utilities 2008 dobrze radzi sobie z Vistą

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie jest 1 użytkownik(ów) przeglądający(ch) ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) i 1 gości)

Tagi w tym wątku

Bookmarks

Reguły pisania postów