Pozycje od 1 do 8 z 8

Wątek: nie ściąga wszystkich maili !

nidan
    Niezarejestrowany

Exclamation nie ściąga wszystkich maili !

Witam
    Jaka może być przyczyna że IncrediMail nie ściąga mi reklam z wp.pl, tzn ściąga ale nie wszystkie, jedne ściąga inne nie i nie wiem czemu. Próbuje ściągać przez jakiś czas i wyskakuje okno że nie udało się pobrać wszystkich wiadomości, wchodzę w "Podgląd wiadomości na serwerze" i zazwyczaj tkwią tam niektóre maile z wp.pl i najczęściej reklamy. Teraz jest tak że maile z mBanku zawsze mi ściągał a teraz mi one też tam wiszą. Kiedyś na tej samej wersji wszystko było OK a po formacie, nowej instalacji i imporcie danych ze starego Incredita tak się zaczęło dziać
    Co to może być ??

Wątki pokrewne:

Administrator Avatar Marek
    Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 21 razy w 21 postach
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10

Dot.: nie ściąga wszystkich maili !

Jeśli w ustawieniach tej skrzynki nie masz zdefiniowane pozostawianie kopii wiadomości na serwerze to wygląda to na błąd programu. Został prawdopodobnie spowodowany importem starych ustawień z poprzedniej wersji programu. Proponuję odinstalować program i sprawdzić to tuż po zainstalowaniu. Oczywiście aktualna wersja programu powinna być dokładnie usunięta bo nowa instalacja przejmie ustawienia (a więc i błędy) aktualnej wersji.

Marek

Proszę nie przysyłać zapytań na PW lub mailem. Do tego służy forum.  

Błąd jest przywilejem filozofów,
    tylko głupcy nie mylą się nigdy.
    Sokrates

nidan
    Niezarejestrowany

No mogę spróbować tak zrobić ale to i tak na nic chyba będzie jeśli to samo się będzie działo po Imporcie starego Incredita a musze mieć temaile bo są cenne więc niema innego rozwiązania ? Teraz nie ściąga mi nawet maila z Opineo

Wygląda to tak że mili maila prze ok 2 min, jest 100% w okienku i na konie nie ściąga i wyskakuje taka wiadomość

Helpppppppp

Edytowane przez Marek
    Czas edycji: 26-07-2010 o 14:57

Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10

Komunikat mówi wyraźnie że problem nie leży po stronie programu IncrediMail tylko po stronie serwera WP. Prawdopodobnie skrzynka Twoja ma źle ustawione prawa dostępu. Może to dotyczyć tylko niektórych plików (wiadomości) na tym serwerze. Wystarczy zalogować się wtedy na serwer z poziomu przeglądarki i usunąć te wiadomości manualnie. Jeśli nie będzie to możliwe to pozostaje tylko zastosowanie się do sugestii IncrediMail, a więc napisanie prośby do administratora WP

Marek

Sokrates

nidan
    Niezarejestrowany

Ok dzięki za pomoc Marek.
    Będę coś działał w tym kierunku

Pozdrawiam

Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10

Ze skrzynkami na WP zawsze są problemy bo oni ciągle coś kombinują z filtrami antyspamowymi. Głównie problemy dotyczą właśnie użytkowników programu IncrediMail, ponieważ administratorzy serwera pocztowego na WP nie lubią tego programu

Myślę że powinieneś pomyśleć o zmianie skrzynki i porzuceniu WP.

Proponuję pewne i sprawdzone konto pocztowe. Jeśli nie posiadasz komercyjnej skrzynki pocztowej to warto założyć nową pod adresem http://www1.inmail24.com.

Proponowaną poniżej skrzynkę sprawdzałem wielokrotnie podczas zakupów na stronie firmy IncrediMail i nigdy nie było z nią problemów - licencja zawsze docierała do adresata. Problemy miałem zawsze gdy użyłem adresu wp.pl

By założyć darmową i sprawdzoną przeze mnie skrzynkę przejdź pod adres http://www1.inmail24.com
    Oprócz porządnej skrzynki pocztowej otrzymasz także możliwość założenia swojego foto-albumu.

Edytowane przez Marek
    Czas edycji: 17-08-2010 o 12:43
    Marek

Sokrates

nidan
    Niezarejestrowany

Dzięki za propozycje maila, założę i zobaczymy co będzie, ale ten adres z wp.pl jest mi potrzebny bo mam go na wszystkich forach, sklepach, torentach i itp. więc nie jestem w stanie go wszędzie zmienić ale będę chyba musiał

Napisałem także do wp.pl i dostałem odpowiedz że już pracują nad tym problemem, więc poczekamy zobaczymy co im się urodzi

Data rejestracji
    4-07-2005
    Podziękowania
    0
    Pozycje blogu
    6
    Programy i spolszczenia
    10
    Wysłane pliki
    53
    Siła reputacji
    10

Można wejść do ustawień skrzynki na WP i zdefiniować przekierowanie na nową skrzynkę. Z czasem można całkowicie z niej zrezygnować. Skrzynka na WP to przynajmniej kilkanaście spamu dziennie. Na http://www1.inmail24.com takiego problemu nie ma.

Marek

Sokrates

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie jest 1 użytkownik(ów) przeglądający(ch) ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) i 1 gości)

Tagi w tym wątku

Bookmarks

Reguły pisania postów