Localize - spolszczenie do Twojego programu
Home Spolszczenia IncrediMail Mapa witryny Galeria Warto znać Kontakt TV Forum
Dodaj do ulubionych

Menu

Biuletyn
Zamów informacje o nowościach na Localize!

Twój adres e-mail:


Adsense
AdSense


Polskie wersje
Sekcje: Polskie wersje » IncrediMail

IncrediMail
Sortuj wg:
Pozycji:
Szukaj wg:
Szukaj tekstu:

IncrediMail 2  wersja 5274
IncrediMail 2 wersja 5274

Wielkość: 469.5 KB
Wersja 5274
Autor: Marek
Data dodania: 10-07-2009
Data aktualizacji: 29-07-2013
Ilość pobrań: 30982
Ocena:     (4.67 / 5)
  

Opis: Spolszczenie programu IncrediMail 2 w wersji kompatybilnej z Windows Vista, Windows 7 i Windows 8.
Nakładka polskojęzyczna obejmuje także tłumaczenie programu Magentic oraz spolszczenie IncrediMail do systemu Windows XP, Vista, Win 7 i Win 8. Udostępniane jest w postaci pliku aktualizatora, przy pomocy którego spolszczysz także następne wersje programu IncrediMail (do XP, Visty, Win 7 i Win 8) i Magentic.

UWAGA: Jeśli obawiasz się czy sobie poradzisz z zainstalowaniem spolszczenia to możesz się zwrócić o dokonanie spolszczenia w trybie online bezpośrednio na Twoim komputerze.  

Spolszczenie

Autor spolszczenia

Strona programu

Pobierz instalkę


Bardzo popularny w Polsce i na zachodzie Europy program pocztowy. Jest to klient poczty elektronicznej o bardzo ciekawym interfejsie graficznym.

Oferuje on duże możliwości kreacji i edycji listów, do których można dołączać m.in. grafikę (również tła), animowane elementy (emotikony), efekty 3D oraz odręczny podpis.

Każda wiadomość może zawierać dodatkowo dźwięki, możliwe jest również rejestrowanie wiadomości głosowych. Producent na własnej stronie internetowej prowadzi rozbudowaną galerię staterii, kurierów, animacji i dźwiękowych dodatków do listów oraz udostępnia zbiór "skórek" dla samego programu.Ponadto w programie dostępne są animacje w postaci tańczących liter. IncrediMail spośród innych klientów poczty wyróżnia się interesującym sposobem powiadamia o nadchodzących wiadomościach.

Poczta przynoszona jest przez animowanego - z dźwiękiem - kuriera. Użytkownik porogramu ma możliwość zdefiniowania inteligentnego kuriera. W opcji tej może być wyświetlany wybrany dla określonej osoby kurier. Dzięki temu samo pojawieniue się kuriera będzie już informowało od kogo przyszła nowa poczta.

Dołączony do programu Letter Creator umożliwia tworzenie własnych szablonów listów. Opcja szczególnie przydatna przy korespondencji firmowej w której można umieścić stałe informacje o zakresie jej działalności, logo firmy i dane kontaktowe.

Przy instalacji program oferuje pobranie listy kontaktów i skrzynki odbiorczej z pozostałych klientów pocztowych zainstalowanych na komputerze. Aplikacja działa w tle i jest dostępna w polu systemowym paska zadań. Jest to kolejna wersja tego rozbudowanego klienta poczty elektronicznej.

Kompatybilny z Windows Vista 

 Podgląd spolszczeniaobejrzyj film o IncrediMail

Więcej informacji o programie znajdziesz na forum Jest tam bardzo szeroko opisany sposób używania i konfiguracji tego programu.

IncrediMail

Google
Google
 


Artykuły
Data publikacji: 6-11-2009
Data aktualizacji: 6-11-2009

PhotoMail Maker
PhotoMail Maker jest najnowszym programem firmy IncrediMail. Jesty to program współparcujący i integrujący się z IncrediMail 2 build 4380. PhotoMail Maker umożliwia szybkie i łatwe przygotowywanie staterii z wykorzystaniem naszych osobistych zdjęć.
W programie mamy pre-definiowanych 10 gotowych szablonów w których osadzamy swoje zdjęcia. PhotoMail Maker bardzo ułatwia dzielenie się swoimi zasobami zdjęć ze swoimi znajomymi.

 Za darmo ze strony InxcrediMail

Okno programu PhotoMail Maker 

Czytaj więcej...
Data publikacji: 16-11-2008

ACDSee 10 Photo Manager po polsku

Przeglądarka ACDSee dla użytkownika domowego
Następna wersja przeglądarki firmy ACD Systems. Jest to wersja przeznaczona dla użytkownika domowego. Narzędzie do przeglądania, konwertowania i zarządzania cyfrowymi zdjęciami. Aplikacja jest intuicyjna i daje bardzo duże możliwości edycji plików graficznych. Program jest szybki w działaniu, umożliwia korektę zdjęć, aby nadawały się do zastosowań profesjonalnych. Wersja 10 posiada ulepszony system przeglądania (m.in. po najechaniu kursorem na grafikę, ulega ona powiększeniu) i organizowania zdjęć, zmienione narzędzie usuwania efektu czerwonych oczu, możliwość stosowania efektów na wybranym fragmencie fotografii, usprawniony system publikacji i wymiany grafik w Internecie czy, możliwość przygotowania pokazu slajdów PowerPoint bezpośrednio w ACDSee.

Dostępne jest już spolszczenie, które obejmuje cały program główni i wtyczki.

Czytaj więcej...
Data publikacji: 16-11-2008
Data aktualizacji: 16-11-2008

ACDSee 2.5 Pro po polsku

Przeglądarka ACDSee dla profesjonalistów
Firma ACD Systems przygotowała nową wersję swojej przeglądarki w wersji Pro. ACDSee Pro 2.5 to multifunkcjonalna aplikacja przy pomocy której możemy przeglądać, katalogować, organizować, edytować oraz publikować zdjęcia. Najnowsza wersja programu otrzymała zaawansowane wsparcie w postaci edycji zdjęć cyfrowych zapisywanych w formacie RAW (DNG), natomiast standardowo ACDSee Pro 2 obsługuje około 100 różnych formatów dokumentów, min. tiff, jpg, gif, bmp, psd, tga, avi, zip, tgz, itp.

Do programu dostępne jest już spolszczenie. Obejmuje ono cały program główny i wtyczki.
Więcej o programie i samouczki znajdziesz na forum

Czytaj więcej...
Data publikacji: 19-05-2008
Data aktualizacji: 24-05-2008

TueUp 2006 za darmoTuneUp 2007

W numerze 2/2008 czasopisma "Niezbędnik Komputer Świat" ukazała się darmowa wersja programu TuneUp w wersji 2007. Autorzy programu udostępnili tą wersję programu dla polskich użytkowników zupełnie za darmo. Jest to narzędzie do optymalizacji systemu Windows. Program potrafi znacznie podnieść wydajność całego systemu, naprawi błędy oraz pozwoli użytkownikowi na personalizację wyglądu i interfejsu systemu. Jest to wersja kompatybilna z Windows Vista.
Na Localize dostępne jest już spolszczenie do tej wersji programu.

Czytaj więcej...
Data publikacji: 11-04-2007

TueUp 2006 za darmoTuneUp 2006

W numerze 2/2007 czasopisma "Niezbędnik Komputer Świat" ukazała się darmowa wersja programu TuneUp w wersji 2006. Autorzy programu udostępnili tą wersję programu dla polskich użytkowników zupełnie za darmo. Jest to narzędzie do optymalizacji systemu Windows. Program potrafi znacznie podnieść wydajność całego systemu, naprawi błędy oraz pozwoli użytkownikowi na personalizację wyglądu i interfejsu systemu.
Na Localize dostępne jest już spolszczenie do tej wersji programu.

Czytaj więcej...

Ostatnio na forum

napisał Marek
21-12-2018

EasyUEFI
napisał Marek
21-12-2018

Perfectly Clear
napisał Marek
23-09-2018


napisał Marek
12-08-2018


napisał Marek
10-08-2018


napisał Marek
5-08-2018


Najnowsze spolszczenia
IncrediMail 2.5 wersja 5344
NeoDownloader wersja 3.03 build 209
FastStone Capture 9.0
ShowPass v1.01
Restorator 2018 wersja 3.90 build 1793 Full
Restorator 2018 wersja 3.90 build 1793 Trial
Restorator 2007 wersja 3.70 build 1709 trial
Snagit 10
Micrografx Picture Publisher Profesional 10.1 Full
Photo Slideshow Creator
IncrediMail 2 wersja 5274
USB Disk Security 6.1.0.432
Apollo DVD Copy
Magentic 967
Photo Collage Creator 3.75

Archiwum nowości
Tytuł
PhotoMail Maker
IncrediMail krok po kroku
Fast Stone Capture
Inteligentny kurier
Aktualizacja IncrediMail XE do wersji 2
Photo Animation Creator & Photo Notifier Creator
Programy graficzne firmy AMS Software
Integracja IncrdiMail z Facebook
PhotoMail Maker
IncrediMail 2 wersja 4380
Następne »
© by Localize

RSS