Localize - spolszczenie do Twojego programu
Home Spolszczenia IncrediMail Mapa witryny Galeria Warto znać Kontakt TV Forum
Dodaj do ulubionych

Menu

Biuletyn
Zamów informacje o nowościach na Localize!

Twój adres e-mail:


Adsense
AdSense


Polskie wersje
Sekcje: Polskie wersje » System

System
Sortuj wg:
Pozycji:
Szukaj wg:
Szukaj tekstu:

PartitionMagic Pro 7.0
PartitionMagic Pro 7.0

Wielkość: 762.42 KB
Wersja 7.0
Autor: Marek
Data dodania: 1-07-2005
Data aktualizacji: 6-04-2010
Ilość pobrań: 402
Ocena:     (4 / 5)
  

Opis:
Program do tworzenia, zmiany i łączenia partycji bez utraty danych na dysku. Wersja korporacyjna.

Program to łatwe w obsłudze i bezpieczne narzędzie, służące do tworzenia, likwidowania i scalania partycji dysku, bez niszczenia zawartych na nim danych. PartitionMagic pomaga w ochronie i organizacji zasobów dyskowych, pozwala również korzystać z kilku systemów operacyjnych na jednym komputerze. Po dokonaniu zmian na dysku twardym, aplikacja potrafi automatycznie dostosować pliki systemowe.

Interesujące jest, że wszystkie te operacje – w przeciwieństwie do wersji standardowej - można przeprowadzić na odległość, korzystając z połączenia TCP/IP, a dokonanie tego ułatwia system podpowiedzi “krok po kroku”. Program współpracuje z wieloma systemami plików (FAT, FAT32, Linux ext 2, Linux SWAP, NTFS, HPFS) i umożliwia konwersję lub łączenie partycji różnych typów.

Nowością w PartitionMagic 7.0 jest wsparcie dla dysków USB, co pozwala użytkownikom zarządzać zewnętrznymi dyskami USB. Podczas rozdzielania partycji użytkownik może przenosić tylko niektóre podfoldery i pliki do nowej partycji i nie jest konieczne - jak było do tej pory - przerzucanie do niej całego drzewa katalogów. Nowości te dają użytkownikowi większą elastyczność w zarządzaniu zasobami pamięci komputera i organizacji danych.

PartitionMagic 7.0 wprowadza nową metodę analizowania dysku systemowego przy starcie systemu obniżającą ilość pamięci niezbędną do zapamiętania informacji o dysku, a tym samym przyspiesza proces uruchamiania aplikacji.

Wersja profesjonalna, PartitionMagic Pro 7.0, zawiera możliwość pisania skryptów, które pozwalają zaawansowanym użytkownikom na automatyzację procesu partycjonowania.

PartitionMagic Pro 7.0 posiada również możliwości zdalnego zarządzania, co umożliwia administratorowi manipulowanie partycjami z odległej lokalizacji oraz daje możliwość stworzenia jednego skryptu dla użytkowników w całej firmie, a nie dla każdego komputera oddzielnie.

Autor spolszczenia

Strona programu

 

System

Google
Google
 


Artykuły
Data publikacji: 6-11-2009
Data aktualizacji: 6-11-2009

PhotoMail Maker
PhotoMail Maker jest najnowszym programem firmy IncrediMail. Jesty to program współparcujący i integrujący się z IncrediMail 2 build 4380. PhotoMail Maker umożliwia szybkie i łatwe przygotowywanie staterii z wykorzystaniem naszych osobistych zdjęć.
W programie mamy pre-definiowanych 10 gotowych szablonów w których osadzamy swoje zdjęcia. PhotoMail Maker bardzo ułatwia dzielenie się swoimi zasobami zdjęć ze swoimi znajomymi.

 Za darmo ze strony InxcrediMail

Okno programu PhotoMail Maker 

Czytaj więcej...
Data publikacji: 16-11-2008

ACDSee 10 Photo Manager po polsku

Przeglądarka ACDSee dla użytkownika domowego
Następna wersja przeglądarki firmy ACD Systems. Jest to wersja przeznaczona dla użytkownika domowego. Narzędzie do przeglądania, konwertowania i zarządzania cyfrowymi zdjęciami. Aplikacja jest intuicyjna i daje bardzo duże możliwości edycji plików graficznych. Program jest szybki w działaniu, umożliwia korektę zdjęć, aby nadawały się do zastosowań profesjonalnych. Wersja 10 posiada ulepszony system przeglądania (m.in. po najechaniu kursorem na grafikę, ulega ona powiększeniu) i organizowania zdjęć, zmienione narzędzie usuwania efektu czerwonych oczu, możliwość stosowania efektów na wybranym fragmencie fotografii, usprawniony system publikacji i wymiany grafik w Internecie czy, możliwość przygotowania pokazu slajdów PowerPoint bezpośrednio w ACDSee.

Dostępne jest już spolszczenie, które obejmuje cały program główni i wtyczki.

Czytaj więcej...
Data publikacji: 16-11-2008
Data aktualizacji: 16-11-2008

ACDSee 2.5 Pro po polsku

Przeglądarka ACDSee dla profesjonalistów
Firma ACD Systems przygotowała nową wersję swojej przeglądarki w wersji Pro. ACDSee Pro 2.5 to multifunkcjonalna aplikacja przy pomocy której możemy przeglądać, katalogować, organizować, edytować oraz publikować zdjęcia. Najnowsza wersja programu otrzymała zaawansowane wsparcie w postaci edycji zdjęć cyfrowych zapisywanych w formacie RAW (DNG), natomiast standardowo ACDSee Pro 2 obsługuje około 100 różnych formatów dokumentów, min. tiff, jpg, gif, bmp, psd, tga, avi, zip, tgz, itp.

Do programu dostępne jest już spolszczenie. Obejmuje ono cały program główny i wtyczki.
Więcej o programie i samouczki znajdziesz na forum

Czytaj więcej...
Data publikacji: 19-05-2008
Data aktualizacji: 24-05-2008

TueUp 2006 za darmoTuneUp 2007

W numerze 2/2008 czasopisma "Niezbędnik Komputer Świat" ukazała się darmowa wersja programu TuneUp w wersji 2007. Autorzy programu udostępnili tą wersję programu dla polskich użytkowników zupełnie za darmo. Jest to narzędzie do optymalizacji systemu Windows. Program potrafi znacznie podnieść wydajność całego systemu, naprawi błędy oraz pozwoli użytkownikowi na personalizację wyglądu i interfejsu systemu. Jest to wersja kompatybilna z Windows Vista.
Na Localize dostępne jest już spolszczenie do tej wersji programu.

Czytaj więcej...
Data publikacji: 11-04-2007

TueUp 2006 za darmoTuneUp 2006

W numerze 2/2007 czasopisma "Niezbędnik Komputer Świat" ukazała się darmowa wersja programu TuneUp w wersji 2006. Autorzy programu udostępnili tą wersję programu dla polskich użytkowników zupełnie za darmo. Jest to narzędzie do optymalizacji systemu Windows. Program potrafi znacznie podnieść wydajność całego systemu, naprawi błędy oraz pozwoli użytkownikowi na personalizację wyglądu i interfejsu systemu.
Na Localize dostępne jest już spolszczenie do tej wersji programu.

Czytaj więcej...

Ostatnio na forum
Perfectly Clear
napisał Marek
23-09-2018


napisał Marek
12-08-2018


napisał Marek
10-08-2018


napisał Marek
5-08-2018


napisał Marek
1-08-2018

Usuwanie Windows.old
napisał Marek
31-07-2018


Najnowsze spolszczenia
IncrediMail 2.5 wersja 5344
NeoDownloader wersja 3.03 build 209
FastStone Capture 9.0
ShowPass v1.01
Restorator 2018 wersja 3.90 build 1793 Full
Restorator 2018 wersja 3.90 build 1793 Trial
Restorator 2007 wersja 3.70 build 1709 trial
Snagit 10
Micrografx Picture Publisher Profesional 10.1 Full
Photo Slideshow Creator
IncrediMail 2 wersja 5274
USB Disk Security 6.1.0.432
Apollo DVD Copy
Magentic 967
Photo Collage Creator 3.75

Archiwum nowości
Tytuł
PhotoMail Maker
IncrediMail krok po kroku
Fast Stone Capture
Inteligentny kurier
Aktualizacja IncrediMail XE do wersji 2
Photo Animation Creator & Photo Notifier Creator
Programy graficzne firmy AMS Software
Integracja IncrdiMail z Facebook
PhotoMail Maker
IncrediMail 2 wersja 4380
Następne »
© by Localize

RSS